Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

Společnost ZIP reality s.r.o.prohlašuje, že zpracovává, uchovává a shromažďuje osobní údaje osob za účelem prodeje / koupě / pronájmu nemovitosti, zpracování účetnictví společnosti, zpracování smluvních podkladů pro převod nemovitostí advokátem a financování převodu finančním ústavem, který si zvolí kupující.
Osobní údaje budou uchovávány po dobu nezbytně nutnou, nejdéle pak po dobu 15 let. Údaje budou uchovávány a zpracovány strojově a písemně. 
Společnost prohlašuje, že osoby byli poučeny, že poskytnutí výše uvedených osobních údajů je dobrovolné, a že tento souhlas může být kdykoli (zasláním žádosti na adresu Info@ziprelity.cz) odvolán, jakož i o (I.) právu na přístup k osobním údajům, (II.) právu na opravu osobních údajů, (III.) právu požadovat od správce osobních údajů vysvětlení v případě podezření, že ke zpracování osobních údajů dochází v rozporu s ochranou soukromého a osobního života uživatele nebo v rozporu se zákonem, (IV.) právu požadovat odstranění protiprávního stavu, zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací osobních údajů, a (V.) právu obrátit se v případě uvedeného podezření či odmítnutí odstranění uvedeného protiprávního stavu na Úřad pro ochranu osobních údajů.


ZIP reality s.r.o.
Volgogradská 38, Liberec XVIII-Karlinky, 460 10 Liberec
Telefon: +420 777 868 816
IČ: 04777981
info@zipreality.cz
zipreality.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek